KONST / Litografier / Grafiska blad 6823621
nr 682 3621
Grafiska blad
6 st. 1900-tal, smärre skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 februari 2011
kl 18:49:57
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr
750 kr
850 kr
950 kr